De top in non-profit organisaties bezien vanuit selectie.
Als toezichthouders vervult u verschillende rollen, waaronder de werkgeversrol. Hierin bent u onder meer verantwoordelijk voor beloning, ontslag, ontwikkeling en benoeming van de bestuurders. Tijdens deze Inspiratiesessie gaan we nader in op het selectieproces dat leidt tot de benoeming van een bestuurder. Na afloop van de Inspiratiesessie bent u bekend met de valkuilen van het selectieproces, en weet u belangrijke risico’s in het proces te beperken, zodat u in staat bent de beste kandidaat te selecteren. De grondslag voor deze inspiratiesessie is het proefschrift ‘Op zoek naar leiderschap: de top in non-profit organisaties bezien vanuit selectie’ (juli 2019 (TIAS)).
Over de spreker

Doelgroep
Directeuren, secretarissen, bestuurders en toezichthouders uit verschillende delen van de (semi-) publieke en private sector. Deze diversiteit is zeer verrijkend.
Kosten
Deze workshop is gratis voor leden van Bestuurderscentrum.
Deelname aan de bijeenkomsten van Bestuurderscentrum.nl is voorbehouden aan de leden van Bestuurderscentrum. Het lidmaatschap kost 78 euro (exclusief btw) per jaar. Door u in te schrijven op deze bijeenkomst, wordt u automatisch lid van Bestuurderscentrum en ontvangt u hiervoor een factuur.