Van input naar output.
Wat zou het mooi zijn als alles wat we doen ten dienste staat van onze burger of klant? Dat we weten dat de dagelijkse resultaten die we boeken bijdragen aan datgene dat voor onze stad telt. Dat iedere medewerker ziet wat zijn/haar activiteiten bijdragen aan het grotere geheel. Dat heet: Sturen op effecten. Aan de hand van deze techniek maken we onderbouwde keuzes, hebben we een stuur in handen en verkleinen we onvoorspelbaarheden.
We pakken er tevens integrale opgaves mee vast. Samen aan tafel (met partners van binnen of buiten de organisatie) om vanuit verschillende perspectieven naar opgaves te kijken. Niet meer vanuit een verkokerde blik resultaten boeken maar samen ieder vanuit een eigen expertise of aandachtsgebied. Het bouwen van een woonwijk bestaat niet (meer) enkel uit het stapelen van stenen. Het zijn ook de expertises omtrent sociale cohesie, leefbaarheid, duurzaamheid, voorzieningen, infrastructuur en zelfredzaamheid die samen aan deze opgave werken.
Maar bouwen vanuit sturen op effecten gaat niet op een wankele basis. De fundering moet staan. Samen kijken we wat daarvoor nodig is en ruimen daarbij de buzz op die we daarbij tegen komen. We maken keuzes vanuit een gezamenlijk gedragen strategische visie en halen de burger of klant letterlijk naar binnen. Deze kan er vervolgens op vertrouwen dat wij ons niet laten afleiden door zaken die ons weghouden van onze opgave.
En het mooie is dat dit alles gebouwd is op kennis die u als professional al lang in huis heeft. Hoe mooi is dat! Je moet er wel geloof in hebben! Daar komen we op terug tijdens de masterclass Sturen op effecten – van input naar impact.
Over de Organisatie
In samenwerking met Supervisie Limburg en Maastricht University School of Business and Economics organiseert Bestuurderscentrum de Masterclasses voor bestuurders en toezichthouders. De Masterclasses zijn op gevorderd niveau en gericht op deelnemers die beschikken over academisch werk en -denkniveau.
Maastricht University School of Business and Economics is geaccrediteerd door EQUIS (European Quality Improvement System), AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) en AMBA (Association of MBAs). De Universiteit voldoet daarmee aan de voorwaarden die onder andere VTW, Aedes en NBA stellen aan de toekenning van PE-uren.
Over de doelgroep
Directeuren, secretarissen, bestuurders en toezichthouders uit verschillende delen van de (semi-) publieke en private sector. Deze diversiteit is zeer verrijkend.
Over de PE-Punten
De bijeenkomst is geaccrediteerd voor 3 PE-Punten.
Na het volgen van 6 masterclasses wordt u ingeschreven in het register van Maastricht University als gecertificeerd toezichthouder.
Over de kortingstarieven
Als u zich in één keer tegelijk aanmeldt voor meerdere PE-masterclasses voor toezichthouders en bestuurders gelden de volgende kortingstarieven: 2 masterclasses € 900,-,
3 masterclasses € 1.275,-,
4 masterclasses € 1.600,-,
5 masterclasses € 2.000,- en
6 masterclasses € 2.400,-.